Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Mieszkanie na wynajem przy ul. Madalińskiego
ul. Antoniego Józefa Madalińskiego, Warszawa, Nieznane
Powierzchnia
38 m²Pokoje
3Piętro
8Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Madalińskiego. Mieszkanie 2-pokojowe + kuchnia i łazienka, o powierzchni 38,5 m2, umeblowane, na zamkniętym osiedlu z parkingiem. Znajduję się na 6 piętrze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanek tramwajowy i autobusowy Dworkowa. Cena najmu 3 600 zł plus czynsz 650 zł plus opłaty prąd, woda wg zużycia. Wynajem dla osób bez zwierząt, dzieci oraz niepalących. Mieszkanie dostępne od zaraz.
Szczegóły oferty
Cena za m²
112 zł / m²Numer oferty
#1461Winda
TakLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie4250 zł
Cena za metr 2
112 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Mieszkanie 2 pokoje na wynajem Warszawa Ochota Zadumana
Warszawa, Mazowieckie
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3500 zł
Cena za m²
88 zł / m²
Sprzedam mieszkanie 44,5 m2. Białołęka, ul. Trąby
Warszawa, Nieznane
45 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
13 311 zł / m²
Mieszkania 43m2 pokój z kuchnią i garaż Warszawa Abrahama
Warszawa, Mazowieckie
43 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
56 zł / m²
4250 zł
112 zł / m²
38 m²
3 pokoje