1 zdjęć
Kawalerka na sprzedaż
Dębowa 8a/59, Milanówek, Milanówek
Powierzchnia
30 m²Pokoje
1Piętro
4Rynek
wtornyO nieruchomości
Dzień dobry,
na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m² z balkonem, położona na 4 piętrze.
Mieszkanie składa się z:
• jasnego pokoju dziennego
• osobnej kuchni
• łazienki
• balkonu
Lokal jest funkcjonalny i dobrze rozplanowany, idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja – blisko centrum, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz punktów usługowych.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania / do odświeżenia (wybierz co pasuje).
Dodatkowe informacje:
• spokojna okolica
• dobra komunikacja
• balkon zapewniający dodatkową przestrzeń
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania. Numer telefonu: 518901445
Szczegóły oferty
Cena za m²
13 333 zł / m²Numer oferty
#1731Rynek
WtórnyPiętro
4Liczba pięter w budynku
4Liczba pokoi
TakRok budowy
1995Czynsz administracyjny (PLN)
460Rodzaj zabudowy
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż400 000 zł
Cena za metr 2
13 333 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
2pok, 46met, okolice Placu Jana Pawła II PIWNICA/WINDA (Wrocław)
Wrocław, Dolnośląskie
46 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
52 zł / m²
DO WYNAJĘCIA 2-POKOJOWE MIESZKANIE KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIE
Kraków, Małopolskie
50 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3000 zł
Cena za m²
60 zł / m²
Kraków – 3 pokojowy apartament na sprzedaż na kameralnym osiedlu – 59,5 m2
Kraków, Małopolskie
60 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
999 000 zł
Cena za m²
16 650 zł / m²
Warszawa włochy 4-piętro 27 m2 w zielonej okolicy
Warszawa, Mazowieckie
27 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
14 630 zł / m²
400 000 zł
13 333 zł / m²
30 m²