FAQ

najczęściej zadawane pytania

Houser.pl to nowoczesny serwis ogłoszeń nieruchomości, umożliwiający darmowe zamieszczanie ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego przez wszystkie podmioty działające na rynku.

Nie, korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Również dodawanie ogłoszeń w pakiecie Standard jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie opłaty za promowanie ogłoszeń w pakietach Premium i Premium+. Aktualne pakiety i ich ceny można znaleźć w cenniku.

Krótko mówiąc każdy. Serwis powstał z myślą o połączeniu osób sprzedających lub wynajmujących nieruchomości z klientami i podmiotami poszukującymi ciekawych nieruchomości w atrakcyjnych cenach.

Na houser.pl oferujemy 5 różnych typów kont, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej z grup. Są to:
1. Osoby prywatne
2. Agencje nieruchomości
3. Deweloperzy
4. Syndyk / Komornik
5. Urząd Miasta lub Gminy

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji regulaminu. Jego aktualną treść można znaleźć tutaj.

W serwisie można dodawać ogłoszenia i przeglądać oferty w 8 następujących kategoriach:
1. Mieszkania
2. Domy
3. Działki
4. Lokale użytkowe
5. Hale i magazyny
6. Garaże
7. Hotele i pensjonaty
8. Pałace i zamki

Założenie konta w serwisie jest łatwe, szybkie i darmowe. Wystarczy przejść na stronę rejestracji poprzez kliknięcie przycisku "Dodaj ogłoszenie" widocznego w prawej górnej części serwisu, a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny, poprzez podanie wybranej nazwy użytownika (loginu), adresu e-mail, hasła oraz dokonanie wyboru typu konta. Po rejestracji, użytkownik zostanie automatycznie zarejestrowany w serwisie i może od tej chwili korzystać z pełnej funkcjonalności witryny. Na podany w czasie rejestracji adres e-mail zostanie wysłana automatyczna wiadomość z danymi logowania podanymi w czasie zakładania konta.

Logowanie w serwisie następuje poprzez kliknięcie przycisku "Zaloguj" widocznego w prawej górnej części serwisu, a następnie po podaniu danych logowania, wprowadzonych w czasie zakładania konta.

W takiej sytuacji, należy przejść na strone logowania poprzez klinięcie przycisku "Zaloguj" widocznego w prawej górnej części serwisu, a następnie kliknąć na przycisk "nie pamiętasz hasła?" widocznego poniżej formularza logowania. Po podaniu loginu lub adresu e-mail użytkownika, zostanie wysłana wiadomość e-mail z instrukcją resetu hasła użytkownika.

Aby dodać ogłoszenie należy założyć darmowe konto w serwisie. Po zalogowaniu, należy kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie" widoczny w prawej górnej części serwisu, a następnie postępować zgodnie ze wskazaniami w formularzu dodawania nowego ogłoszenia.

Nie, nie ma takiego limitu - każdy użytkownik może dodać dowolną liczbę ogłoszeń nieruchomości. Należy jednak zwrócić uwagę, że każde ogłoszenie musi spełniać warunki zawarte w regulaminie.