Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Sprzedam działkę
Stara kopernia , Nieznane
Powierzchnia
0 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam działkę w Starej Koperni num157
Szczegóły oferty
Cena za m²
-Numer oferty
#1442Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż100 000 zł
Cena za metr 2
-
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
sprzedam działki rolne
karczmiska drugie, Nieznane
3700 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
81 900 zł
Cena za m²
22 zł / m²
Sprzedam działkę z domem w miejscowości Jaźwie
Jaźwie, Nieznane
1000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
300 000 zł
Cena za m²
300 zł / m²
Bezposrednio dzialka budowlana z widokiem, Handzlowka
Handzlowka, Nieznane
2200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
82 zł / m²
100 000 zł