3 zdjęć
Sprzedam działkę w Wiskitkach
Guzowska, Wiskitki, Nieznane
Powierzchnia
1254 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam działkę w Wiskitkach, w okolicach węzła autostrady A2 Wiskitki, przy cmentarzu. Powierzchnia 1254 m2. Aktualnie w obszarze zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przekształcenie z gruntów rolnych na usługowo-inwestycyjne.
Szczegóły oferty
Cena za m²
159 zł / m²Numer oferty
#688Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż200 000 zł
Cena za metr 2
159 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
działka 5km od Krakowa- miejscowość Igołomia
Igołomia, Nieznane
3440 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
170 000 zł
Cena za m²
49 zł / m²
Działkę rekreacyjną sprzedam
Mniszek, Nieznane
14000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
140 000 zł
Cena za m²
10 zł / m²
Działka na sprzedaż - Jaryłówka, gm. Gródek
Jaryłowka, Nieznane
2812 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
15 500 zł
Cena za m²
6 zł / m²
Sprzedam działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy
Mlawa, Nieznane
5367 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 350 000 zł
Cena za m²
252 zł / m²
200 000 zł
159 zł / m²
1254 m²