3 zdjęć
Atrakacyjna Działką budowlana Nowe włochy Media i warunki zabudowy
Potrzebna, Warszwa, Nieznane
Powierzchnia
600 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m w bardzo ładnym prostokącie z wydanymi Warunkami Zabudowy powierzchnia zabudowy 40%, wysokość mam działka kondygnacje, powierzchnia biologicznie czynna - 40%. Pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną, Działka na osiedlu Nowe Włochy wśród ciechej zielni oraz w niskiej zabudowie w tym przedwojennyjnych modernistycznych kamienic. Osiedle pod opieką konserwatora zabytków Wszystkie media doprowadzone do działki. • Gaz • Prąd • Woda • Bezpośrednio dostęp do ulicy Potrzebnej z wydzielony podjazdem • Działka ogrodzona • Na działce znajduje 2 kondygnacyjny ogrzewany i z podłączonymi wszystkimi mediami budynek o powierzchni 100 m z możliwością wykorzystania dla ekipy budowlanej lub jako magazyn. Na terenie działki znajduje się również studzienka kanalizacyjna. Bardzo dobry punkt komunikacyjny blisko stacji warszawa Włochy 10 min do centrum. Dodatkowym atutem jest bliskość bardzo ładnego parku Kosmosu. Zapraszam do zakupu. Więcej informacji udzielę tel. 501+788+776 Najszybszy kontakt widmosć olx.
Szczegóły oferty
Cena za m²
2483 zł / m²Numer oferty
#1306Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 490 000 zł
Cena za metr 2
2483 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Kompleks działek budowlanych w Rosnowie, gmina Manowo
Rosnowo, Nieznane
11654 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
897 358 zł
Cena za m²
77 zł / m²
Działka budowlana Dalki
Dalki, Nieznane
735 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
179 999 zł
Cena za m²
245 zł / m²
ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W OSIEKU PRZY UL. KAROLINA
Osieku , Nieznane
1020 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
105 000 zł
Cena za m²
103 zł / m²
działka 5km od Krakowa- miejscowość Igołomia
Igołomia, Nieznane
3440 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
170 000 zł
Cena za m²
49 zł / m²
1 490 000 zł
2483 zł / m²
600 m²