Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Działka rolno-budowlana Małochwiej duży
Małochwiej duży, Nieznane
Powierzchnia
3500 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Działka rolno - budowlana przy drodze krajowej 3500 m2. Tel. kontaktowy. 601511871
Szczegóły oferty
Cena za m²
43 zł / m²Numer oferty
#611Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż150 000 zł
Cena za metr 2
43 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Działka na sprzedaż - Gródek-Kolonia, gm. Gródek
Gródek-Kolonia, Nieznane
3100 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
46 500 zł
Cena za m²
15 zł / m²
Działka Radzymin Rejentówka
Radzymin , Nieznane
4154 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 250 000 zł
Cena za m²
301 zł / m²
Działki Budowlane w Licheniu Starym – od 8 arów - Bez pośredników
Licheń Stary, Nieznane
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
119 900 zł
Cena za m²
150 zł / m²
150 000 zł
43 zł / m²
3500 m²