4 zdjęć
Sprzedam wygodny przestronny dom 440m2 80 km od Warszawy
os. Borki, Kozienice, Mazowieckie
Powierzchnia
440 m²Pokoje
10Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Oryginalnie zaprojektowany dom w Kozienicach gotowy do zamieszkania z pełnym wyposażeniem, 80 km od Warszawy 440m2 na działce 1100m2,samowystarczalny energetycznie. Cena 7000zł za m2. tel 509 78 44 48
Szczegóły oferty
Cena za m²
7000 zł / m²Numer oferty
#1372Powierzchnia działki (m²)
1100Garaż
w cenieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż3 080 000 zł
Cena za metr 2
7000 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom w miejsc. Bodzanów k. Płocka w centrum 123 m2 do zamieszkania
Bodzanów, Mazowieckie
123 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
3211 zł / m²
Dom do zamieszkania w Ostrołęce/oś-Kwiatowe
Ostrołęka, Mazowieckie
145 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
730 000 zł
Cena za m²
5034 zł / m²
Dom 396m2 Działka 3600m2 Karolino, Serock
Serock, Mazowieckie
396 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
820 000 zł
Cena za m²
2071 zł / m²
Rezydencja przy lesie na działce 6 ha
Kampinos, Mazowieckie
60000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
4 700 000 zł
Cena za m²
78 zł / m²
3 080 000 zł
7000 zł / m²
440 m²
10 pokoi