4 zdjęć
Doskonale położona działka z domem w Łomiankach
Agawy, Łomianki, Mazowieckie
Powierzchnia
1009 m²Pokoje
6Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam bezpośrednio nieruchomość położoną w Łomiankach ul. Agawy. Działka 1009m2 (22/5mx45m) i parterowy dom do remontu 130m2 na działce aktualne zezwolenie na budowę budynku gospodarczego o wymiarach 8x16m Nieruchomość uzbrojona woda prąd gaz kanalizacja internet i ogrodzona. Więcej informacji na telefon 511081047
Szczegóły oferty
Cena za m²
842 zł / m²Numer oferty
#673Powierzchnia działki (m²)
1009Garaż
nieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż850 000 zł
Cena za metr 2
842 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom w miejsc. Bodzanów k. Płocka w centrum 123 m2 do zamieszkania
Bodzanów, Mazowieckie
123 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
3211 zł / m²
Działka budowlana w Łęgu Przedmiejskim
Łęg Przedmiejski, Mazowieckie
1200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
100 zł / m²
Posiadłość 4,6 ha z budynkami blisko Warszawy
Budy Michałowskie, Mazowieckie
46000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3 800 000 zł
Cena za m²
83 zł / m²
Dom do zamieszkania w Ostrołęce/oś-Kwiatowe
Ostrołęka, Mazowieckie
145 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
730 000 zł
Cena za m²
5034 zł / m²
850 000 zł
842 zł / m²
1009 m²
6 pokoi