+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
Na wynajem budynek usługowo-handlowo-mieszkalny w Puławach
Kościuszki 10, Puławy, Puławy
Powierzchnia
960 m²Pokoje
27Liczba pięter
2Rynek
wtornyO nieruchomości
Na wynajem budynek usługowo-handlowo-mieszkalny znajdujący się w miejscowości Puławy, powiat puławski, woj. lubelskie, w zabudowie wolno-stojącej na niezależnej ogrodzonej, zamkniętej działce. Lokalizacja GPS 51°25'24.7"N 21°58'42.1"E
Obiekt składa się z 4 segmentów o łącznej powierzchni 1280 m2 (segmenty A,B,C,D) z których każdy posiada dwie kondygnacje nadziemne, podpiwniczenia i garaże wbudowane.
Powierzchnia budynku do wynajmu (segmenty B,C,D) 960 m2, powierzchnia działki
do dyspozycji najemcy 1950 m2.
Każdy segment posiada oddzielny wjazd bezpośrednio z ulicy miejskiej.
Forma własności: jeden właściciel, księga wieczysta, (kontakt tel.: 785919001).
Budynek odebrany architektonicznie jako obiekt mieszkalny ze zgodą na prowadzenie działalności gospodarczej. Wysoki standard wykonania, wyposażenie we wszystkie media eksploatacyjne.
Aktualny, spełniający obecne normy certyfikat energetyczny.
Korzystna lokalizacja - centrum miasta, a jednocześnie spokojna okolica z dobrym dojazdem i pełną infrastrukturą. Obok tereny zielone, las, obiekty rekreacyjne, basen.
Nowa droga, chodniki, kanalizacja, oświetlenie LED, światłowód – gotowe zaplecze.
To jedna z nielicznych nieruchomości w Puławach która łączy doskonałą lokalizację, duży metraż, niezależność zabudowy oraz elastyczne możliwości adaptacyjne. Doskonałe położenie dla zastosowań o charakterze medycznym, terapeutycznym lub rehabilitacyjnym (nawet jako ośrodek całodobowej opieki medycznej lub poszpitalnej). Atutem lokalizacji jest bliskość szpitala specjalistycznego i SOR-u (zaledwie 200 m od nieruchomości). Istnieje możliwość własnej aranżacji budynku, po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem np. na obiekt szkoleniowy, rekreacyjno-sportowy itp.
Cena dzierżawy 40 zł/m2 powierzchni netto, oraz koszty eksploatacji.
Oferta prywatna bez pośrednictwa biura nieruchomości .
Szczegóły oferty
Cena za m²
40 zł / m²Numer oferty
#1812Typ domu
WolnostojącyPowierzchnia działki (m²)
1950Liczba pokoi
27Liczba pięter
2Rok budowy
1997Rynek
Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie38 000 zł
Cena za metr 2
40 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
BEZPOŚREDNIO dom w ścisłym centrum Podkowy Leśnej!
Podkowa leśna, Nieznane
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 650 000 zł
Cena za m²
8250 zł / m²
Dom z ogrodem i pasieką
Czarne Dolne , Nieznane
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
155 900 zł
Cena za m²
3898 zł / m²
Mieszkanie na parterze domu- sprzedam BEZCZYNSZOWE-z ogrodem i garażem
Lwówek Śląski, Dolnośląskie
98 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
310 000 zł
Cena za m²
3163 zł / m²
Dom jednorodzinny blisko lasu i jeziora
Augustów, Podlaskie
157 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
980 000 zł
Cena za m²
6242 zł / m²
38 000 zł
40 zł / m²
960 m²