2 zdjęć
Kamienica do sprzedania na Starym Mieście, ul. Kazimierza Wielkiego 35, Płock 09-400
Kazimierza Wielkiego, Płock, Mazowieckie
Powierzchnia
1200 m²Pokoje
12Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Kamienica do sprzedania na Starym Mieście, ul. Kazimierza Wielkiego 35, Płock 09-400 Wyjątkową okazja. Raz na sto lat! Kamienica z cegły, rok budowy 1934. Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym. 16 mieszkań. Do remontu lub rozbiórki. Nadaje się na hotel, sklepy, dom mieszkalny. Doskonałą lokata w pobliżu skarpy wiślanej. W pobliżu tereny spacerowe i wypoczynkowe. Niedaleko do obiektów handlowych, komunikacji miejskiej, szkoły itp. Działka nr 461. Powierzchnia działki 1182 m 2. Powierzchnia nieruchomości 4160 łokci kw = 2536 m2 (Łokieć 58cm).
Szczegóły oferty
Cena za m²
2083 zł / m²Numer oferty
#1208Powierzchnia działki (m²)
1201Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
8osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż2 500 000 zł
Cena za metr 2
2083 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Rezydencja przy lesie na działce 6 ha
Kampinos, Mazowieckie
60000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
4 700 000 zł
Cena za m²
78 zł / m²
Sprzedam wygodny przestronny dom 440m2 80 km od Warszawy
Kozienice, Mazowieckie
440 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3 080 000 zł
Cena za m²
7000 zł / m²
Dom w miejsc. Bodzanów k. Płocka w centrum 123 m2 do zamieszkania
Bodzanów, Mazowieckie
123 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
3211 zł / m²
Sprzedam dom w cichej okolicy
Zwoleń, Mazowieckie
125 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
520 000 zł
Cena za m²
4160 zł / m²
2 500 000 zł
2083 zł / m²
1200 m²
12 pokoi