4 zdjęć
Dom na sprzedaż
Chrołowice 1a, Chrołowice, Podlaskie
Powierzchnia
100 m²Pokoje
4Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Witam, Mam do sprzedania domek całoroczny 100m2 na prywatnej działce ze stawem. Działka o powierzchni 30000m2 położona na Podlasiu w miejscowości Chrołowice. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, kominek i łazienkę oraz 3 pokoje na poddaszu. Dodatkowo wybudowany grill oraz miejsce na ognisko. Pod domem dostępna jest weranda. Około 400 metrów jest dostęp do jeziora które jest starym dorzeczem Bugu można tam łowić ryby, natomiast około 1 kilometra płynie rzeka Bug. W okolicy jest wiele ścieżek rowerowych. Najbliższe miasto oddalone jest o 7 km, Po wiecej informacji oraz po więcej zdjęć zapraszam na priv
Szczegóły oferty
Cena za m²
9500 zł / m²Numer oferty
#973Powierzchnia działki (m²)
30000Garaż
do kupieniaLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż950 000 zł
Cena za metr 2
9500 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom jednorodzinny blisko lasu i jeziora
Augustów, Podlaskie
157 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
980 000 zł
Cena za m²
6242 zł / m²
Dom wolnostojący oś. Młodych Białystok
Białystok, Podlaskie
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 500 000 zł
Cena za m²
1875 zł / m²
Duży dom o pow. 380 m2, 6 pokoi, 3 łazienki, Kalisz
Kalisz, Wielkopolskie
380 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
6500 zł
Cena za m²
17 zł / m²
25% udziału w nieruchomości Łagiewnicka Świętochłowice
Świętochłowice, śląskie
220 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
70 000 zł
Cena za m²
318 zł / m²
950 000 zł
9500 zł / m²
100 m²
4 pokoje