Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Słoneczne M4, W-aw Śląski pl.Zwycięstwa 6, 3.piętro
Plac zwycięstwa 6, Wodzisław Śląski, Śląskie
Powierzchnia
47 m²Pokoje
4Piętro
5Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Film: https://bit.ly/3RgMRQE. M3 w Wodzisławiu Śląskim, pl. Zwycięstwa 6, centrum (Nowe Miasto) Blok ocieplony 2 lata temu. Okna na południe i zachód. Piękny widok na zieloną "łąkę" i plac zabaw. Ogromny salon (połączone 2 pokoje), sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka z WC. Plus piwnica. Czynsz ok. 700zł
Szczegóły oferty
Cena za m²
3809 zł / m²Numer oferty
#619Forma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż179 000 zł
Cena za metr 2
3809 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam M2 Jastrzębie-Zdrój ul. Zielona
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
34 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
160 000 zł
Cena za m²
4706 zł / m²
BYTOM bezpośrednio od właściciela
Bytom, śląskie
43 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
220 000 zł
Cena za m²
5116 zł / m²
43 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
4186 zł / m²
Piękny apartament 136m2
Bielsko-Biała, śląskie
136 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 050 000 zł
Cena za m²
7721 zł / m²
179 000 zł
3809 zł / m²
47 m²
4 pokoje