+13Zobacz wszystkie
18 zdjęć
Mieszkanie m3 Żory, os. Sikorskiego
Osiedle Sikorskiego , Żory, śląskie
Powierzchnia
48 m²Pokoje
3Piętro
3Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Witam, Sprzedam mieszkanie m3,48m2 typ szwedzki na osiedlu Sikorskiego w Żorach na pierwszym piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu znajduja sie: - 2 szafy w zabudowie firmy Komandor - Klimatyzacja - Okna firmy Brugmmann 2 str zloty dąb z termo ramka+ moskitiery w ramkach zloty dąb+parapety mdf zloty dąb - Klamki secustick antywłamaniowe srebrne - nowy piec gazowy W całym mieszkaniu wymienione drzwi wraz z ościeżnicami+ drzwi zewnętrzne antywlamaniowe Kuchnia w zabudowie z akrylowymi frontami i systemem BLUM oraz sprzetami AGD. W oknach znajdują się plisy kolor srebny z powłoką odbijająca światło. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 pietrowym bloku. Polecam.
Szczegóły oferty
Cena za m²
7500 zł / m²Numer oferty
#1024Winda
NieForma własności
uzytkowanie wieczysteLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
11osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż360 000 zł
Cena za metr 2
7500 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Apartament Żory
Żory
53 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
7358 zł / m²
Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 54m2 Katowice
Katowice, śląskie
54 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
380 000 zł
Cena za m²
7037 zł / m²
SOSNOWIEC - ZAGÓRZE - ul. Gwiezdna 63m2 - 3 pokoje
Sosnowiec, śląskie
63 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
399 000 zł
Cena za m²
6333 zł / m²
M-4, Jastrzębie-Zdrój, ul. Śląska
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
199 900 zł
Cena za m²
4253 zł / m²
360 000 zł
7500 zł / m²
48 m²
3 pokoje