+12Zobacz wszystkie
17 zdjęć
Kawalerka w Legnicy o powierzchni 33 m²
Bydgoska 24a, Legnica, Dolnośląskie
Powierzchnia
33 m²Pokoje
2Piętro
6Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju o powierzchni całkowitej 32,51 m2 oraz pomieszczenia przynależnego - piwnicy o powierzchni 5,17 m2. W mieszkaniu wymieniona została cała instalacja elektryczna na miedzianą oraz cała instalacja wodno-kanalizacyjna ze stalowej na polipropylenową. Są nowe grzejniki Purmo C21s. W pokoju jest nowe okno i drzwi balkonowe PCV. Zamontowano nowe drzwi zewnętrzne Wikęd Premium. Zamontowane są nowe parapety z konglomeratu. Na podłogach wylewka betonowa. Na ścianach gładź polimerowa. Mieszkanie jest puste. Lokal posiada księgę wieczystą.
Szczegóły oferty
Cena za m²
5909 zł / m²Numer oferty
#1474Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż195 000 zł
Cena za metr 2
5909 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Kuźniki, Międzyzdrojska, 3 pokoje, wykończone
Wrocław, Dolnośląskie
61 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
739 000 zł
Cena za m²
12 115 zł / m²
ul. Kłodnicka, cicha dzielnica, blisko magnolia i obiekty sportowe
Wrocław, Dolnośląskie
42 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
488 000 zł
Cena za m²
11 619 zł / m²
Sprzedam mieszkanie w centrum Głogowa
Głogów, Dolnośląskie
38 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
225 000 zł
Cena za m²
5921 zł / m²
Mieszkanie kawalerka centrum Wrocławia Odrzańska
Wrocław, Dolnośląskie
30 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
460 000 zł
Cena za m²
15 333 zł / m²
195 000 zł
5909 zł / m²
33 m²
2 pokoje