Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Działka budowlana Łomianki sprzedaż sprzedam bezpośrednio
Łomianki, Mazowieckie
Powierzchnia
700 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m2. Przyłącze prądu na działce. Sąsiad właśnie rozpoczął budowę domu. Obecnie dojazd utwardzony, ale zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego w ciągu 2-3 lat powstanie asfaltowa droga dojazdowa do drogi prywatnej należącej do działek oraz pełna infrastruktura okolicy.
Szczegóły oferty
Cena za m²
393 zł / m²Numer oferty
#900Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż275 000 zł
Cena za metr 2
393 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Działka 2ha przy samej trasie gm. Ożarów Maz
Michałówek, Mazowieckie
20000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
7 000 000 zł
Cena za m²
350 zł / m²
Działka budowlana 3000 m2, Wsola obok Radomia
Wsola, Mazowieckie
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
150 000 zł
Cena za m²
50 zł / m²
Działka Twoja Ukochana. Cicha. Bezpieczna Oaza
Jakubów, Mazowieckie
4000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
240 000 zł
Cena za m²
60 zł / m²
Działka leśna ujęta w MPZP pod zabudowę
Rynia, Mazowieckie
4461 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
240 000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
275 000 zł
393 zł / m²
700 m²