3 zdjęć
Syndyk sprzeda 1/4 udziałów w nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Długie 115
Długa 115, Szprotawa, Lubuskie
Powierzchnia
203 m²Pokoje
1Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze pierwszego pisemnego przetargu ofertowego, udziału ¼ we własności nieruchomości którą stanowi nieruchomość położona w miejscowości Długie nr 115, Gmina Szprotawa, Powiat Żagański, Województwo lubuskie składająca się z działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr 387 o powierzchni 1.400 m2, budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 203 m2 oraz dwóch budynków gospodarczych o powierzchni użytkowej 43 m2 i 10 m2. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW ZG1G/00001681/2. Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży (udziału ¼ ) wynosi 64 075,00 zł (sześćdziesiąt cztery tysiące siedemdziesiąt pięć złotych). Oferty należy składać w terminie do dnia 20 września 2023 r., na adres syndyka masy upadłości Julity Kolasa-Kuczek Mirocin Górny 26, 67-120 Kożuchów Rozpatrzenie ofert nastąpi w dniu 22 września 2023 r.. Operat szacunkowy nieruchomości oraz szczegółowe warunki sprzedaży dostępne po wysłaniu zgłoszenia na adres: kancelaria@consensus-odszkodowania.pl lub telefonicznie pod nr 535 112 113. Julita Kolasa-Kuczek syndyk masy upadłości
Szczegóły oferty
Cena za m²
316 zł / m²Numer oferty
#950Powierzchnia działki (m²)
1400Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż64 075 zł
Cena za metr 2
316 zł / m2
Bezpieczna transakcja