1 zdjęć
Blizniak Krzyki/Oltaszyn Wroclaw
Galczynskiego, Wroclaw Krzyki, Nieznane
Powierzchnia
128 m²Pokoje
7Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Dom w zabudowie blizniaczej na sprzedaz.Po wiecej informacji prosze o kontakt telefoniczny. Niestety nie jest mozliwe tutaj podanie dokladnych danych, nie ma funkcji copy/paste.To samo dotyczy zdjec, nie przechodza na ta strone.
Szczegóły oferty
Cena za m²
12 891 zł / m²Numer oferty
#1425Powierzchnia działki (m²)
418Garaż
w cenieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 650 000 zł
Cena za metr 2
12 891 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam dom w bliźniaku Krasnystaw
Krasnystaw , Nieznane
86 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
2093 zł / m²
Na sprzedaż działka z domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym w dobrej lokalizacji
Gromada , Nieznane
146 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
7534 zł / m²
Dom z ogrodem i pasieką
Czarne Dolne , Nieznane
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
155 900 zł
Cena za m²
3898 zł / m²
Dom nad rzeką we wsi świętokrzyskiej
ŚCIEGNIA gm. Bodzentyn , Nieznane
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
795 000 zł
Cena za m²
3975 zł / m²
1 650 000 zł
12 891 zł / m²
128 m²
7 pokoi