houser.pl

Factor

Agencja Nieruchomości • Na rynku od: 8 lutego 2023

14
Ofert
1
Agent
-
Ocena
Wszystkie typy
Wszystkie typy
Najnowsze
Najnowsze
1846 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
99 000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
3400 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
80 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
530 000 zł
Cena za m²
6625 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
34 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
510 000 zł
Cena za m²
15 000 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
42 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
230 000 zł
Cena za m²
5476 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
51 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
325 000 zł
Cena za m²
6373 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4243 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
90 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
54 000 zł
Cena za m²
68 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
13000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
55 000 zł
Cena za m²
4 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
39 900 zł
Cena za m²
33 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
7200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
150 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania